GOAP przechodzi do historii
Wszystkie samorządy zrzeszone w Związku Międzygminnym Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej (ZM GOAP) zdecydowały o jego opuszczeniu. Związek przestanie funkcjonować w dotychczasowej formule w styczniu przyszłego roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11738902922606231841)













![Spalarnia w Poznaniu oficjalnie otwarta [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/04/maxresdefault-300x169.jpg)




