UE walczy o czyste powietrze. W ten trend powinna się wpisać także Polska
Digitalizacja, decentralizacja i dekarbonizacja – to trendy, które w najbliższych latach zdominują energetykę. Takie podejście wymaga zmiany paliw stosowanych do ogrzewania domów i sposobu korzystania z transportu. Aby osiągnąć cel, muszą się zaangażować przede wszystkim konsumenci energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17033909102606240618)























