Ciepło systemowe, smog i przyszłość branży na XXII Forum Ciepłowników
Nie ma lepszej metody walki ze smogiem niż przyłączenie budynku do sieci ciepłowniczej - uważa Paweł Sałek, doradca Prezydenta RP ds. ochrony środowiska. Sałek jest jednym z gości odbywającego się w Międzyzdrojach XXII Forum Ciepłowników Polskich. Jednym z najważniejszych tematów Forum są kwestie ochrony środowiska, ze szczególnym naciskiem na walkę ze smogiem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1622492732606240618)





















